Kniha návštěv - Reference - poděkování

Datum: 14.03.2014

Vložil: Jan Čurda

Titulek: Prijemne uvolneni zad a krcni patere

Ahoj dnes jsem byl p.Cervinkove poprve a ...jak to napsat .
Proste mi odesla tahava bolest od bederni patere a krcni patere.Sedim hodne v aute a u pocitace.Budu se urcite pravidelne vracet.

Dekuji

Hezky den

Datum: 06.02.2014

Vložil: Veronika Bláhová

Titulek: Děkuji

Včera jsem byla u paní Jany poprvé. Je velmi milá a moc šikovná. Po včerejší masáži se cítím skvěle, únava odcestovala neznámo kam. Chtěla bych touto cestou paní Janě poděkovat nejen za bezvadnou masáž, ale i její rady a už dnes se těším na příště.

Datum: 04.01.2014

Vložil: Milada Corvinová

Titulek: Milá paní Jano, přeji Vám příjemný rok 2014, plný radosti a lásky.

Jana Červinková je mimořádně vzdělaná a zároveň velmi empatická, její masáž má vysokou profesionální úroveň a je velmi příjemná.
Doporučuji dalším zájemcům, aby si dopřáli její kvalitní péči.

Datum: 02.12.2013

Vložil: Eva Rižáková

Titulek: Děkuji za pozitivní energii

K Janě Červinkové jsem začala chodit na masáže v roce 2005. Od té doby mi už rozmasírovala nejeden zatuhký sval a ulevila mým unaveným nohám z tancování. Vyzkoušela jsem též Reiky, reflexní terapii a masáž lávovými kameny. Kromě toho, že je Jana výborná masérka, je i užásně milá, citlivá a skromná žena. Vždy odcházím s dobrou náladou a pozitivní energií.To je též jedem z důvodů, proč k ní tak ráda chodím.
Jani, moc děkuji.

Datum: 02.12.2013

Vložil: Soňa

Titulek: Skvělý zážitek

Chtěla bych všem doporučit masáž od paní Jany. Nikdy bych nevěřila, že mě masáž udělá tak dobře na těle i na duši.

Datum: 07.11.2013

Vložil: Selma Hamdi

Titulek: Doporučení

Na paní Červinkovou jsem narazila náhodou a od té doby na ni nedám dopustit. Je neuvěřitelná a nepřestane mě udivovat! Stačí jí jeden dotek a vždy přesně pozná, kde je jaký problém. Její ruce jsou přímo čarovné a myslím, že má opravdu dar. Vždy intuitivně ví, co má dělat, masáž je od ní příjemná a přitom účinná a já se k ní pokaždé těším. Není to jen vynikající masérka, je to v prvé řadě moc nadaná osobnost a tímto bych jí chtěla moc poděkovat za veškerou péči, kterou mi věnuje.

Datum: 05.11.2013

Vložil: Aneta

Titulek: Poděkování!!!

Masérem se můžete stát, když chodíte na kurzy, různá školení., apod. Ale stát se vynikajícím masérem, to už není jen o složení "zkoušky", to už člověk v sobě musí mít. Paní Červinkové
bych chtěla mnohokrát poděkovat, konečně jsem v Praze objevila někoho, kdo můj problém s bolestmi zad vyřešil. Vždy odtud odcházím s naprostou úlevou a plná energie!

Datum: 13.10.2013

Vložil: Josef

Titulek: Díky!

Dobrý den, moc děkuji Janě za masáž a dodání energie; moje záda omládla o dvacet let. Díky a hodně štěstí!

Datum: 17.09.2013

Vložil: Ľubica

Titulek: Poděkování za dodání energie

Mockrát Vám pí. Janičko děkuji za skvělé masáže, které mi vždy hodně pomůžou a za psychickou podporu. Přeji Vám hodně zdraví, štěstí, lásky a enrgie. Ještě jednou dík!!!

Datum: 16.09.2013

Vložil: Petr

Titulek: Celková masáž a renegerace

Moc děkuji za celkovou masáž moc mi pomohla a je to znát moc děkuji a z masáže mám moc dobrý pocit

Datum: 12.09.2013

Vložil: Iveta Trnková

Titulek: Rozmazlujte se

Chtěla bych tímto Janě poděkovat za ty příjemné chvilky, kdy jsem u ni na masáži. Ponořím se jen a jen do svého vnitřního světa a uvědomuji si své tělo. Jana je super. Nedávno si udělala Reiki 3 a je to znát. Na masáže k ní chodím již pár let a stále se něco učí a zlepšuje. Vždy od ní odcházím s nádherným pocitem a vím, že jsem pro sebe udělala to nejlepší. Rozmazlujte se a začněte k Janě chodit a časem uvidíte jak se na každou masáž těšíte a vždy naberete síly na další dny.
Dík Jani

Datum: 17.08.2013

Vložil: Helena Duchoňová

Titulek: Masáž jako odměna


K paní Červinkové chodím více jak dva roky a vždy odcházím spokojená a krásně uvolněná. Paní Červinková je velmi příjemná a masáž u ní si dopřávám jako odměnu.

Datum: 06.08.2013

Vložil: Ivana Hrubá

Titulek: Poděkování za skvělou péči

Ráda bych poděkovala za skvělou a nadstandardní péči paní Červinkové. Již dlouho jsem nezažila, že by se mi někdo tak věnoval.Všem vřele doporučuji

Datum: 10.07.2013

Vložil: Adéla Nová

Titulek: Byla jsem nadšená

Na masáž jsem se hodně těšila a nebyla jsem zklamaná. Celou cestu domů jsem přemýšlela i o našem rozhovoru.
Ráda bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovala.

Datum: 08.07.2013

Vložil: Petr Bouchner

Titulek: Poděkování za dlouholetou péči o moje záda

Děkuji Vám paní Červinková a Vašim zlatým ručičkám za úžasnou péči o moje od počítače zničená záda a šíji.
Přeji Vám do dalšího života štěstí, zdraví a hodně spokojených zákazníků.

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek

Poděkování převzaté z původních stránek

Majku:

10.02.2013

Touto cestou chci vřele poděkovat pí. Janě za pomoc, kterou mi poskytuje a doposud mi hodně pomohla. Pokud máte problémy nebojte se na ni obrátit. Je velmi ochotná, milá a vstřícna. Její léčba mi hodně pomohla a bude ještě pomáhat. V tom uspěchaném životě je to jedna z nejvhodnějších metod, kterou Jana moc dobře umí. Přeji ji hodně zdraví, vše nejlepší a hodně energie.


LUMA:

08.06.2012

U pí. Jany jsem byla poprvé a hned první návštěva mi hodně pomohla. Byla jsem na dně a ona mi už při první návštěvě pomohla dostat se z toho dna. její ruce jsou opravdu zlaté a umí zázraky. Přeji ji hodně zdraví a hodně pozitivní energie Vřele doporučuji.


Tereza Procházková:

10.12.2012

U pí. Červinkové jsem byla poprvé a velmi mi pomohla. Vzhledem k tomu, že jsem dosti pracovně vytížená a nemám čas sama na sebe, její kouzelné ručičky mě dostaly do pohody a uvolnily natolik, že můžu zase fungovat jako kdybych se vrátila z dovolené. Vřele doporučuji.


iveta:

09.11.2011

K Janě již chodím řádku let a musím ji jen a jen chválit. Není to jediná masérka, kterou jsem navšívila a tak mohu srovnávat a opravdu Jana patří k těm nejlepším. Jestli máte nějaké zdravotní problémy nebo si jen chcete krásně odpočinout - NEVÁHEJTE a BĚŽTE k Janě na masáž. Díky ní se na chvíli zastavíte a uvědomíte si ten klid a pohodu, když budete ležet na stole a Jana Vás bude masírovat. Díky Jani, vždy se těším když vím, že jdu k tobě.


Jana:

07.07.2011

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat Janě, za to, že mě opět vrátila do života. Prodělala jsem výškovou nemoc, ochrnula, jsem měla otok mozku a plic. Po návratu z Peru jsem opakovaně chodila k Janě na rieky. Měla jsem velké problémy s hučením v hlavě, pískaním v uších a celkovou slabostí. Díky její schopnosti se zas cítím zdravá. JT


Gábina:

04.09.2010

Paní Janička masíruju celou naší rodinu a jsme sní neskutečně spokojeni  Člověk si odpočine, zapomene na starosti a užívá si krásnou atmosféru. Vždy se velice těším a nikdy se mi nechce odejít. Odcházím jako nový člověk a za to děkuji jejím úžasným ručičkám, které navíc dodávají člověku energii


Ivana Pechová:

15.12.2009

Paní Červinková, musím ještě jednou poděkovat za Vaší péči a Váš přístup. Když jsem k Vám šla na masáž, nemohla jsem se hýbat a odcházela jsem jako rybička. Ještě jednou děkuji.

 

Nina:

25.06.2009

Krásný den, právě jsem se vrátila od Jany, která mi pomáhá s neustálými problémy s krkem a zády s tvarem paragrafu. Její práce je výborná, avšak nejvíce si jí vážím jako čistého člověka, kterých je málo. Její masáže můžu všem doporučit, sama jsem jí našla na doporučení mé kamarádky. Jano, děkuji Vám a těším se zase na shledanou u mých zad:-). Hodně zdraví všem. Nina