Ošetření pleťovou kosmetikou od Yasminky

13.11.2014 22:02

Své práci a klientům se ráda věnuji s maximální péči.  

 
Těším se, že vám bude dobře a ještě lépe. Je možné si nechat namasírovat záda, dolní končetiny komplet, záda, šíje, horní končetiny, dolní končetiny, plosky nohou, vyhýbám se intimním partiím. 
 
  • Možnost koupit nebo ochutnat zelené potraviny - ječmen a chlorelu. 
  • Provádím poradenství procedur a terapií. 
 

Masáže je možné různě propojit, jak, vysvětlím  po telefonu, pokud nebudete něčemu rozumět, prozvoňte mě, až budu moci, zavolám zpět, volejte, pište SMS do 21:00.

 

Protože hůře vidím, více se soustředím na cit a hmat, což využívám při energetických i fyzických masážích. Soustředím se totiž intuitivně, pocitově a vnímám jinak, než jen očima. Ty stejně na masáž nepotřebuji, mívám je i zavřené.

S každým se předem domluvím, jak by si masáž představoval, zda si jde jen odpočinout nebo řešit i nějaký případný fyzický problém.

Pokud je třeba zajistit větší regeneraci organizmu, je možné telefonicky nebo e-mailem domluvit délku masáže individuálně.  Ráda Vám přitom poradím podle svých zkušeností. 

 

Pokud potřebujete radu ohledně masáží, odpovím Vám e-mailem, telefonicky nebo osobně. Nebudu-li něco vědět, řeknu to nebo Vás pošlu někam, kde by mohli pomoci.

 

S masážemi jsem začínala na středisku Dědina, kde jsem prošla teorii i praxi masérské práce. Absolvovala jsem 6 měsíční kurz ukončený zkouškou a atestací na obor nižší zdravotní pracovník.

Pracovala jsem jako masérka ve Staré Krči u MUDr. Kačinetzové.

Nakonec jsem si otevřela svoji masérničku v Praze 4, přímo naproti OC Chodov, kde provádím klasické zdravotní masáže, masáže segmentové, část prvků měkkých technik, reiki, lávové kameny, baňky a reflexologii plosky nohy.

 

 

Tyto masáže mohu kombinovat podle Vašich potřeb.

 

Moje záliby jsou příroda, zdravá strava, sport, alternativní léčebné metody, zvířata a průběžné vzdělávání.

 

Mohu pomáhat, ale musím na to mít sílu, rovnováhu a z čeho dávat.